Zondag 16 juni 2024 organiseerde onze club een volledig verzorgd uitje naar pretpark Walibi voor kinderen die dit normaal niet zo gemakkelijk kunnen doen. Het werd een ontzettend leuke gezamenlijke dag met deze kinderen, ouders, begeleiders en uiteraard de leden van onze club. Ondanks de regen viel het uitje niet in het water, maar werd het een waardig water-pret-achtbaan spektakel! We zijn gelukkig niet van chocola dus het kon alle pret niet drukken!! Hoewel ik mijn taak om dit even te posten vanuit mijn warme kantoortje toch ook wel weer een fijne verdeling van taken vind haha…

Deze quote van één van de deelnemers zegt volgens mij wel waar we het voor doen: “Super super bedankt rotary team en iedereen die dit mogelijk heeft gemaakt. 💋😘 Dit betekent zoveel voor ons. En wat heerlijk dat mijn dochter kan vertellen dat ze ook eens naar een pretpark is geweest. Was echt fijn een dagje samen lol maken en lachen.”

We plaatsen geen foto’s van de mensen die mee waren maar bijgesloten “kiekjes” van onze eigen leden geven toch een mooie indruk. Rotary Young Ambition stond deze dag voor eeuwig jong blijven als ik het zo zie 😝

Bij deze willen wij onze deelnemers en iedereen die deze dag mede mogelijk hebben gemaakt van harte bedanken! Uiteraard ook onze sponsoren:

RAYA Pubquiz
SPAR super aan zee (heerlijke tussendoortjes)
AZ Alkmaar(voor het parkeerterrein)
Bak Reizen (bus met een fantastische buschauffeur)
De Eettuin Alkmaar (lunchbroodjes)
De Jong Reclame (rugtasjes)
Walibi Holland (kaartjes)
Lidl Nederland (een gezonde snack; fruit)
AlkmaarPas Alkmaar Prachtstad (hulp bij selectie van gezinnen die dit uitje enorm verdienden!)